
Mam dla was świetną propozycję, która jest sprawdzona i ja jak zarówno moi dobrzy znajomi postali dużo nagród w tym programie!!! :)
Istnieje strona Lockerz gdzie musicie zbierać punkty. Wystarczy, że będziecie wchodzić raz dziennie!! Po miesiącu może wam udać się zdobyć konsolę PS3 lub Xboxa 360 i setki innych nagród, na które wymieniacie swoje punkty.
W tym projekcie bierze udział ponad 500 000 ludzi!, tak pół miliona!!!
Najlepsze jest to, że żadnym mailów ze spamem NIE dostajemy!!:) Jak się boisz to możesz utworzyć konto mail tylko dla Lockerza, ale na prawdę nie ma obaw o jakikolwiek spam!
Jak zdobywamy punkty?
Otóż za codzienne logowanie się dostajemy już 2 punkty, a następnie jak odpowiemy na jedno krótkie pytanie (nieraz pisemnie, a nieraz pytanie typu ABC) dostajemy kolejne 2 punkty. Czasem pojawia się gra w której możemy dostać nawet 30 punktów!!!
Ile punktów za nagrody?
A i tutaj się zdziwicie bo nie wiele. Wystarczy tylko 600 punktów na konsolę PS3 lub 650 na Xboxa 360!!!
Jak się zapisać do tego programu lub uzyskać więcej informacji?
To jest bardzo proste!!!
Masz 3 możliwości:
1. Napisać do mnie na numer gg 774961 i podać swojego maila, po czym wysyłam do was zaproszenie do udziału w tym projekcie.
2. Lub napisać do mnie maila z prośbą o zaproszenie na adres jdaki@wp.pl.
3. Napisać swojego maila w komentarzy pod postem.
Zaproszenia będę starał się wysłać jak najszybciej po otrzymaniu Twojego maila!
Pozdrawiam i wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz